Глянцеві натяжні стелі Київ та Київська область
Глянцеві натяжні стелі
Глянцеві натяжні стелі – одні із найпопулярніших варіантів цього виду оздоблення стель. Вони відрізняються від своїх матових аналогів набагато більшою світловідбивною здатністю. За цією характеристикою вони наближаються до дзеркал! І справді, таке покриття не тільки відбиває світло, але й відображає предмети, що знаходяться під ним. Ця властивість часто використовується дизайнерами.
Переваги глянцевих натяжних стель
Спочатку перелічимо переваги, властиві всім натяжним стелям, включаючи глянцеві.
- Створення красивого вигляду стелі. За цією якістю з таким покриттям може зрівнятися хіба що ручне оздоблення. Але, звісно, його вартість у десятки разів вища.
- Різноманіття колірної гами. Можна знайти будь-яке колірне рішення, під будь-який інтер’єр і будь-які смаки.
- Відмінні звуко- і теплоізоляційні властивості. Це досягається наступним:
- наявністю повітряного прошарку між справжньою стелею та покриттям, а повітря, як відомо, є хорошим звуко- та тепло ізолятором;
- само покриття добре затримує звукові хвилі, поглинаючи та розсіюючи їх.
У результаті таке оздоблення утримує на 60% більше тепла, ніж звичайна стеля, і на 90% більше звуків. Для об’єктивності варто зазначити, що підвісна стеля за цією властивістю не поступається натяжній.
- Відмінна вологозахист. За цим критерієм натяжна стеля є лідером! У разі затоплення зверху, таке покриття здатне витримати навантаження води у 100 кг на квадратний метр, не пропустивши в приміщення жодної краплі вологи. Тому, якщо у вас у квартирі дорогий інтер’єр – якісні меблі, килими тощо – натяжна стеля обов’язкова.
- Висока екологічність. На такому покритті просто не можуть оселитися грибки та інші шкідливі мікроорганізми. З нього легко прибирається пил.
- Довговічність. Гарантійний термін не менше 10 років. У реальності таке покриття служить десятиліттями, не втрачаючи свого привабливого зовнішнього вигляду.
- Швидкість створення та мінімум незручностей для господарів. Натяжну стелю в приміщенні можна зробити за 3-4 години (якщо це не багаторівнева конструкція). При цьому немає жодних брудних мокрих робіт і мінімум пилу та будівельного сміття.
- Мінімальна втрата висоти порівняно з підвісною конструкцією. Перевага становить 5-6 см. Для квартири з висотою стелі 2,6-2,7 м ця різниця значна.
- Доступна ціна. Так, натяжна стеля коштує дорожче за оздоблення фарбою або шпалерами. Але якщо врахувати її довговічність (за цей час доведеться не раз переклеювати шпалери або фарбувати), то різниця стане несуттєвою. А якщо порівнювати з підвісною стелею, то їхня ціна співставна.
Тепер про переваги, властиві лише глянцевій натяжній стелі.
- Значно освітлює приміщення. Тому у затемнених частинах квартири (ванна, коридор) це найбільш переважний варіант.
- Надає приміщенню святкового вигляду та візуально розширює простір.
- Абсолютно не боїться вологи.
Які бувають глянцеві натяжні стелі
Існує дві основні класифікації:
- за матеріалом полотна;
- за колірним рішенням.
Матеріали полотна
На відміну від матових стель, глянцеві не можуть бути виконані з тканини (вона виготовляється зі штучних волокон). У цьому є певний недолік, оскільки на полотні з тканини малюнки мають вигляд художніх полотен. Але цей недолік проявляється лише у випадку нанесення малюнка.
Зараз полотна для глянцевих стель виготовляються зі скловолокна (досить рідко) або ПВХ-плівки (найбільш поширений варіант).
Колірні рішення
Існує три варіанти стель:
- однотонні (монохромні);
- багатоколірні;
- з малюнком.
Найбільше поширення отримали однотонні конструкції. У цьому випадку найяскравіше проявляється основна перевага глянцевих поверхонь – висока відбивна здатність і здатність відображати інтер’єр.
Де рекомендується встановлювати глянцеві натяжні стелі
Загалом – будь-де. Але найчастіше дизайнери використовують цей вид покриття в таких приміщеннях:
- передпокої – для їх освітлення та візуального збільшення простору;
- у ванних кімнатах – з тих же причин, плюс таке покриття абсолютно не боїться вологи;
- у невеликих кухнях і вітальнях – для надання їм святкового вигляду та візуального розширення простору;
- у спальнях – з тих же причин, що й встановлення у них дзеркал.
Що стосується великих приміщень (великий зал, вітальня), то такі стелі слід встановлювати обережно, щоб вони не відволікали від інтер’єру приміщення. Найкращий варіант у таких випадках – багаторівневі конструкції, де глянцева поверхня поєднується з матовою або сатиновою.