Ecos Potolok

Натяжні стелі Ірпінь ціна за 1м2 з роботою

Вид стеліВартість 1 м2.
Натяжна стеля Мат, Сатин, Глянець (Китай)від 170 грн.
Тканинна натяжна стеля Descor (Німеччина)від 500 грн.
Тканинна натяжна стеля Clipso (Франція)від 600 грн.
Натяжна стеля з фотодрукомвід 500 грн.
Паруюча натяжна стелявід 250 грн.
Дворівнева натяжна стелявід 650 грн.

Вартість натяжної стелі складається з двох компонентів – вартості безпосередньо натяжної стелі та вартості її монтажу.

Розглянемо ці складові детальніше.

Вартість матеріалів натяжної стелі

натяжна стеля Ірпінь

До цієї категорії входить вартість:

  • полотна натяжної стелі;

  • профілю для його закріплення на стінах;

  • кріпильних елементів.

Від чого залежить ціна полотна натяжної стелі

Найголовніший фактор – це його вид. Полотна бувають двох видів – плівкові (ПВХ-плівка) та тканинні. Розкажемо про них детальніше.

Плівкові натяжні стелі

Найбільш практичний варіант, що поєднує в собі зовнішню привабливість, практичність та доступність за ціною. Беззаперечними перевагами стель з ПВХ-плівки є:

  1. Велика гамма фактур (глянцеві, сатинові, матові) та колірних рішень – понад 250 кольорів і відтінків, плюс можливість фотодруку.

  2. Герметичність – плівка не пропускає воду і при правильному монтажі така конструкція захистить приміщення від протікання зверху.

  3. Водостійкість – ПВХ-плівка не боїться вологи, тому такі стелі без побоювань можна використовувати у вологих приміщеннях, навіть у басейнах.

  4. Простота догляду – вони легко миються, в тому числі звичайними мийними засобами (крім тих, що містять абразивні речовини). Тому ПВХ стелі можна встановлювати на кухні.

Виробники плівкових натяжних стель

натяжна стеля паруюча лінія

Найбільш відомими виробниками ПВХ стель є німецька компанія PONGS, яка на ринку представлена брендами Lackfolie, Mattfolie Effektfolie (до речі, бренд тканинних полотен Descor також належить їй), а також бельгійська Polyplast. Ці два виробники представляють преміум сегмент із відповідно високими цінами.

Доступніша продукція таких західних компаній, як Malpensa S.R.L. (Італія), Alkor Draka (Нідерланди), Barrisol (Франція), CTN (Франція), Extenzo (Франція).

Найбільш доступна продукція українських (Art Decor), російських (Saros design, Віпсилинг, Simplex, Cool Stretch) і китайських виробників (MSD, GLINE). ПВХ-полотна у цих компаніях виробляються на сучасному західному обладнанні, тому мають гарну та стабільну якість.

До речі, багато західних компаній випускають свою продукцію в Китаї. Тож часто ви просто переплачуєте за бренд. Але варто остерігатися покупки натяжної стелі маловідомої чи зовсім невідомої фірми. Найкраще перед покупкою проконсультуватися з нашими менеджерами. Компанія Екос Стелі працює на цьому ринку, тому ми чудово знаємо продукцію всіх більш-менш значущих учасників ринку (інших і не варто купувати) та кваліфіковано допоможемо зробити оптимальний вибір.

Тканинні натяжні стелі

Не варто вводити себе в оману словом «тканинні». Йдеться про 100% штучну тканину, що складається з полістиролових ниток. Тому з точки зору екологічних якостей тканинні та плівкові стелі рівноцінні.

Основна перевага тканинного варіанту – елітарний зовнішній вигляд. Але, як то кажуть, на любителя. Багатьом може не сподобатися непомітний матовий вигляд такого полотна. Адже багато хто вважає елітне шампанське брют занадто кислим, віддаючи перевагу менш дорогим напівсолодким ігристим винам.

тканинна натяжна стеля в Ірпені

Друга перевага – високі звукоізоляційні властивості завдяки пористій структурі тканини. Хоча на ринку є й плівкові акустичні стелі.

Часто пишуть, що тканинні полотна бояться вологи, і їх важко чистити через рельєфну структуру. Це так, але слід зазначити, що існують водостійкі антибрудні стелі Clipso, які спеціально призначені для встановлення на кухнях та в інших приміщеннях із підвищеною забрудненістю.

Також слід сказати, що тканинні натяжні стелі негерметичні й не врятують квартиру від затоплення. І найголовніше – вони помітно дорожчі за плівкові конструкції. Мінімум на тридцять відсотків, а то й у кілька разів. Тому в більшості випадків найкращий варіант – натяжна стеля з ПВХ плівки.

Ще один мінус – тканинне полотно неможливо з’єднати між собою, на відміну від плівки, яку можна зварити. Для великих приміщень – це важливий фактор.

Компанія Екос Стелі пропонує своїм клієнтам великий вибір плівкових і тканинних полотен у різних цінових категоріях від багатьох брендів. Докладніше про торгові марки розповімо нижче, адже це теж дуже важливий фактор у формуванні ціни натяжної стелі.

Виробники тканинних натяжних стель

В Україні найбільш популярні три виробники:

  • Clipso (Франція) – пропонує велику кількість варіантів, що відрізняються розмірами, колірними рішеннями та властивостями (напівпрозорі, водовідштовхувальні, антибрудні, антибактерицидні тощо). Однак ціни на її продукцію найбільш високі.

  • Descor (Німеччина) – вважається виробником натяжних стель №2.

  • Cerutti (Італія) – основна перевага їхніх полотен – багатошаровість. Тому вони мають підвищену міцність і навіть герметичність. У нашій компанії ви можете замовити тканинну натяжну стелю будь-якого з цих брендів. Докладну інформацію про той чи інший варіант тканинної натяжної стелі ви можете дізнатися у нашого менеджера.
паруюча натяжна стеля в Ірпені

Площа приміщення

Залежність зрозуміла – більша площа, більше погонних метрів стелі необхідно. Але є й менш очевидні фактори ціноутворення, що залежать від площі приміщення:

  1. Зі збільшенням площі зростає кількість необхідного метражу багета та кріплення для нього;

  2. При перевищенні певних розмірів приміщення полотно необхідно з'єднувати між собою (зварювати), оскільки їх ширина не може бути будь-якою. А це додаткові витрати. Зазвичай критична позначка – це 5 м. Хоча є полотна шириною і 5,6 м, наприклад, у китайської GLINE. Конкретна ширина залежить від бренду. Європейці виготовляють плівкові полотна до 3 м завширшки (наприклад, голландська Alkor Draka всього 1,5 м), китайські, російські та наші виробники – до 5,1–5,6 м. Тканинні конструкції випускаються до 5 м завширшки. Нагадаємо, що зварювати можна лише ПВХ плівку. Якщо у вас приміщення, скажімо, 8 м завширшки, а ви хочете тканинний варіант, необхідно встановлення проміжного багета на стелі, скажімо, на відстані 4 м від стіни. Це значно підвищує вартість монтажу.

Наявність фотодруку або малюнка

Сучасні технології дозволяють на ПВХ натяжні стелі наносити фотодрук, зокрема і з 3D-ефектом. Це безсумнівно підвищує і так високу привабливість такої стельової конструкції, але також значно збільшує її ціну – на 20-40%. На тканинних полотнах фотодрук неможливий, але їх можна розмалювати вручну акриловими фарбами після монтажу. Вартість такої роботи ще більше збільшує загальну вартість, оскільки виконується вручну.

Багаторівневі натяжні конструкції

Це найскладніший вид натяжних стель, який максимально використовує весь потенціал такого оформлення приміщення. Найскладніший і найдорожчий, оскільки передбачає не лише використання значно більшої кількості натяжного полотна, а й більший обсяг монтажних робіт – створення опор на стелі для проміжних багетів, вирізання гіпсокартонних вставок тощо. До того ж такий стеля вимагає окремої системи освітлення з багатьма світильниками, що також збільшує її вартість.

Фахівці компанії "Екос Стелі" (м. Ірпінь) мають великий досвід у створенні багаторівневих конструкцій. Спочатку ми розробимо дизайн-проєкт, тому ви зможете побачити, якою буде стеля у вашій квартирі, і внести корективи. Після затвердження проєкту ми точно і якісно реалізуємо його у вашому інтер'єрі.

Спеціальні види натяжних стель

Існує багато спеціальних видів натяжних стель, але найбільш популярні з них:

  • акустичні – для звукоізоляції приміщення;

  • «Зоряне небо» – конструкція, яка імітує нічне небо.

Акустична стеля може бути виготовлена як із тканини, так і зі спеціальної ПВХ-плівки з мікроперфорацією. У будь-якому випадку таке полотно коштуватиме дорожче за звичайне, без звукоізоляційного ефекту.

Якщо говорити про вартість матеріалів для створення натяжної стелі «Зоряне небо», то до неї слід додати вартість світлотехнічного обладнання – світлогенератора, оптоволокна, спеціальних світильників (склад обладнання може змінюватися в залежності від обраного варіанту стелі).

ТИПОВІ РІШЕННЯ

Вартість монтажу натяжної стелі

Фактори, що впливають на ціну монтажу, наступні:

  • спосіб монтажу;

  • площа приміщення;

  • складність монтажу.

Розглянемо ці фактори детальніше.

Спосіб монтажу

Відомі три способи кріплення натяжної стелі (не рахуючи різновидів цих трьох способів):

  • кліпсовий;

  • штапиковий (клиновий);

  • гарпунний.

Тканинні натяжні стелі кріпляться за допомогою кліпсового або клинового способу. Стелі з ПВХ плівки – будь-яким із трьох способів. Для тканинного варіанту найбільш прогресивним є кліпсовий метод. Він вимагає мінімальних витрат матеріалу та допускає багаторазовий монтаж/демонтаж конструкції (при штапиковому способі після закріплення полотна зайву його частину відрізають, тому при повторному монтажі не вдасться закріпити полотно, адже його частина вже відрізана). Але сам багет для цього способу коштує дорожче, ніж для клинового закріплення. Монтаж натяжної плівкової стелі при будь-якому способі передбачає його розігрів до 50-60°C, який виконується тепловою пушкою або промисловим феном. При цьому плівка подовжується на 5-7%. В цьому стані її закріплюють у багеті. Після охолодження вона прагне знову стиснутися, в ній виникають розтягуючи зусилля, завдяки яким зникають найменші складки, які могли виникнути, і полотно набуває ідеально рівного вигляду. Цей розігрів, звичайно, підвищує вартість монтажу.

Найбільш простим є штапиковий спосіб. Але, як і в разі з тканинними стелями, полотно можна встановити лише один раз. Найбільш прогресивним для ПВХ плівки є гарпунний метод – по периметру полотно зварюється зі спеціальною стрічкою з кромкою у вигляді гарпуна, якою воно кріпиться до спеціального багета з відповідною частиною. У цьому випадку можна знімати/установлювати полотно багаторазово. Основний недолік – необхідний дуже точний крій полотна, з точністю до 1 мм. Схема розкрою виконується за допомогою спеціальної комп'ютерної програми.

Спеціалісти компанії "Ecos Potolok" виконують монтаж натяжних стель найбільш оптимальним для конкретного матеріалу способом (кліпсовим або гарпунним). Це дозволяє багаторазово знімати/установлювати полотно (наприклад, у разі ремонту).

Площа приміщення

Залежність проста – чим більша площа, тим більше потрібно закріпити на стінах багета, а отже, більше просвердлювати отворів, закручувати шурупів тощо. Крім того, як ми писали вище, при ширині приміщення понад 5-5,5 м виникає необхідність у з'єднанні смуг натяжної стелі за допомогою зварювання (для ПВХ плівки) або установкою проміжного багета (для тканини).

Складність монтажу

На складність монтажу натяжної стелі впливають такі фактори:

  • кількість рівнів натяжної конструкції;

  • наявність в ній вирізів, криволінейних ділянок, гіпсокартонних вставок, системи освітлення тощо;

  • наявність додаткових кутів у приміщенні (стандарт – 4 кути), труб опалення, люстр та інших предметів, що вимагають спеціальних заходів, щоб їх обійти.

Наша компанія "Ecos Potolok", прагнучи зробити натяжні стелі доступними для максимально широкого кола людей, пропонує невисокі ціни на додаткові роботи – обхід труб опалення, люстр тощо.

Запитання та відповіді про натяжні стелі:

♻️ Чи є натяжні стелі екологічно безпечними❓

Натяжні стелі виготовлені на 100% з штучних матеріалів. Тканинні полотна виконані з нейлонових волокон, плівкові – з полівінілхлориду. Самі по собі ці матеріали екологічно безпечні і щоденно використовуються для виробництва різних предметів. Але під час виготовлення натяжних стель використовують різні небезпечні речовини. Відомі торгові марки на фінальному етапі виробництва видаляють їх. Недобросовісні виробники – ні. Компанія "Ecos Potolok" співпрацює лише з відомими торговими марками, натяжні стелі яких, пройшли повну сертифікацію в Україні.

⛪️ Яка стеля краща: матова чи глянцева❓

Це справа смаку. Матова фактура значно менше відбиває світло і є більш універсальною. Виглядає, як ідеально оштукатурена стеля. Чудово підходить до класичного стилю. На матовій поверхні більш виразно виглядають малюнки.

Глянець майже на 100% відбиває світло і має дзеркальну поверхню. Візуально збільшує висоту приміщень і освітлює їх. Підходить для невеликих темних приміщень, наприклад, прихожих, ванних кімнат. Також доречний для інтер'єрів у стилі хай-тек, для розважальних закладів – нічних клубів, барів тощо. Але, повторимо, все залежить від смаку. Обирайте те, що вам подобається. Також відзначимо, що тканинні натяжні стелі мають лише матову поверхню. Глянець є тільки у плівкових полотен.

✅ На якому етапі встановлювати натяжні стелі❓

В принципі, на будь-якому, коли вам зручно. Але якщо є можливість, то краще всього після наклеювання шпалер. Можна натягувати стелі і після штукатурно-малярних робіт. Але є два «але»:

  1. якщо стеля плівкова, є небезпека її порвати під час наклеювання шпалер;
  2. потрібно буде повторно викликати монтажників для монтажу вставки в багетах.

⛪️ Як довго триває установка натяжнох стелі❓

Стандартна прямокутна натяжна стеля площею 20-25 м2 спеціалісти "Ecos Potolok" натягують за 3-4 години. У випадку криволінійних поверхонь, створення ніш під штори, парящих ліній, багаторівневих конструкцій знадобиться більше часу. Зазначимо, що для стандартної стелі не потрібно виносити меблі з кімнати. Досить її відсунути на 1 м від стін. Якщо встановлюється плівкова стеля, то з приміщення необхідно винести рослини, адже плівку потрібно розігріти до 50-60°C. Після монтажу немає ні бруду, ні будівельного сміття, тільки невелика кількість пилу від свердління стін.

♻️ На скільки сантиметрів опускається натяжна стеля❓

Однорівнева натяжна стеля забирає максимум 5 см висоти. У разі монтажу в нього точкових світильників – до 10 см. Все залежить від їх конструкції. При установці двохрівневої стелі забирається 13-15 см висоти.

КОНТАКТИ:

ЧЕКАЄМО НА ВАШІ ЗАЯВКИ: