Матові натяжні стелі Київ та Київська область
Матові натяжні стелі
Матові натяжні стелі, незважаючи на менш блискучий (в прямому сенсі цього слова) вигляд, за популярністю не поступаються глянцевим і сатиновим. Чому? Тому що вони також мають дуже привабливі якості:
- Ці полотна є найбільш доступними. Вони дешевші за глянцеві та сатинові аналоги. Для багатьох наших співвітчизників – це дуже важлива перевага.
- При великій площі приміщення (просторі зали, вітальні, офіси тощо) неминуче з’єднання полотна. На матовій поверхні шов найменш помітний. Крім того, серед усіх видів полотен для натяжних стель матові мають найбільшу ширину – до 5 м.
- Якщо ви віддаєте перевагу натяжній стелі з фотодруком, найкраще для цього обрати саме матову поверхню з тканини. На ній малюнок буде виглядати найбільш привабливим та схожим на картину. Глянцевих полотен з тканини не буває. Іншими словами, матові полотна мають найбільшу кількість варіантів кольорових рішень.
- За матовою стелею легше доглядати. На ній менше видно пил та розводи, які неминуче утворюються при вологому прибиранні.
Види матових натяжних стель
Існує дві класифікації цього виду оздоблення:
- за матеріалом виготовлення;
- за кольоровим оформленням.
Матеріал виготовлення
Матовий стеля може бути виконана з:
- ПВХ-плівки;
- тканини з полімерних волокон.
Полотно з ПВХ-плівки дуже тонке (товщина 0,15-0,18 мм) і міцне. Воно витримує тиск до 100 кг/м2. Поверхня гладка, легко чистити і не боїться вологи. Тканинне полотно більш рельєфне, тому за ним складніше доглядати. Але у випадку фотодруку на ньому малюнок виглядає дуже схожим на намальовану картину.
Кольорове оформлення
Матові стелі бувають:
- однотонними;
- багатоколірними;
- з малюнком (фотодрук).
На відміну від глянцевих поверхонь, які переважно однотонні, матові полотна часто випускають у декількох кольорах або з малюнком. Так вони виглядають більш виграшно, оскільки в однотонному виконанні вони схожі на пофарбовану або побілену стелю.
Переваги матових стель
Про переваги цих конструкцій ми вже говорили на початку статті. Але вони стосувалися виключно матових полотен. Проте вони мають ще багато позитивних якостей, які однакові для всіх видів натяжних стель:
- Виняткова герметичність. У разі затоплення вашої квартири зверху така стеля не пропустить жодної краплі вологи (якщо це не багаторівнева конструкція). При цьому вона може витримати досить значну кількість води – до 100 кг/м2. Це 10 см висоти! Погодьтеся, тільки у виняткових випадках можна затопити сильніше.
- Довговічність. Гарантійний термін експлуатації становить 10-25 років залежно від виробника. На практиці – у два рази більше. При цьому полотно не втрачає своєї привабливості.
- Чудові теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості. Як показали виміри, натяжна стеля зменшує кількість тепла, що йде через стелю, на 60-70%. А шум зменшує на 90%.
- Екологічність. По-перше, завдяки зручності та простоті догляду (про які ми говорили вище) з них легко прибирати пил, який містить безліч шкідливих речовин, пилові кліщі тощо. По-друге, на такій поверхні не можуть утворюватися колонії плісняви, грибків та інших хвороботворних мікроорганізмів.
- Еластичність. Полотно натяжної стелі можна вигинати, надаючи йому опуклості або увігнутості. І в результаті отримувати дуже оригінальні дизайнерські рішення. За цією якістю, як і за герметичністю, натяжні конструкції не мають собі рівних.
- Мінімальна втрата висоти. Залежно від площі приміщення та використовуваного виду багета для кріплення полотна (пластиковий/алюмінієвий, настінний/стельовий) натяжна стеля може «з’їсти» від 2 до 4 см висоти.
- Простота встановлення. Жодних мокрих робіт, бруду та мінімум пилу. По суті, не потрібно навіть прибирати килими з підлоги. Головне – доступ до верхньої частини стін. Потрібний час для монтажу – 3-4 години.
Де рекомендується встановлювати матові натяжні стелі
Зазвичай, цей вид поверхні універсальний. Але все ж є приміщення, в яких він найбільш переважний:
- Дитяча кімната. Яскравість глянцевого або сатинового полотна там не потрібна. До того ж на тканинній матовій стелі особливо гарно виглядатимуть малюнки – мультяшні герої, різні звірятка тощо.
- Великі за площею вітальні та зали. У цьому випадку матова поверхня не буде затьмарювати інтер’єр. Взагалі, дизайнери для таких приміщень, рекомендують використовувати багаторівневі конструкції, поєднуючи матові полотна та глянець.
- Кабінет. У ньому логіка встановлення матової стелі приблизно така ж, як і для дитячої. Надмірний блиск глянцю буде відволікати.