Ecos Potolok

Багаторівневі натяжні стелі Київ та Київська область

Багаторівневі натяжні стелі

Багаторівнева натяжна стеля Ecos Potolok

Багаторівнева натяжна стеля, виражаючись авіаційними термінами, вищий пілотаж у цій області. Назва говорить сама за себе – у створенні такої конструкції використовується два і більше полотен, розташованих на різних рівнях.

Багаторівнева натяжна стеля детальніше

У цій конструкції поєднуються кілька рівнів полотен плюс гіпсокартон, за допомогою якого закриваються вертикальні площини між рівнями та створюються окремі горизонтальні вставки у вигляді кілець, кругів тощо.
Завдяки можливості варіювання різними видами полотен (глянцеві, матові, сатинові), вставками з гіпсокартону та світильниками, розташованими на різній висоті, можна отримати конструкцію надзвичайної краси. Наприклад, у центрі натягнути матове полотно з тканини з красивою репродукцією відомої картини, а по периметру, другим рівнем, пустити глянцеве блискуче полотно. Розділити їх можна кільцем з гіпсокартону, на якому по колу розмістити точкові світлодіодні світильники.
Дворівневі стелі часто використовують для створення 3D-зображень. Для цього зовнішній шар виконують із напівпрозорої ПВХ плівки, а внутрішній шар, зазвичай, це тканинне полотно. Для отримання 3D ефекту на напівпрозорому шарі зображають дрібні деталі, а на внутрішньому – основний малюнок. Наприклад, на зовнішньому рівні малюють рибок та медуз, а на внутрішньому – морське дно. У поєднанні зі світильниками, розташованими між шарами, ви отримаєте об’ємне зображення морського дна. Те ж саме можна зробити для отримання об’ємного зображення неба тощо.
Дуже ефектно виглядають об’ємні зображення світлових тунелів, кіл, сфер. Словом, використання кількох рівнів у натяжній стелі дозволяє багаторазово підсилити естетичний ефект.
Зважаючи на те, що багаторівневі конструкції значно “з’їдають” висоту, створювати їх слід у приміщеннях з високими стелями. Хоча відомі приклади ефектних дво- та навіть три- рівневих натяжних стель у малогабаритних квартирах з висотою стель 2,6–2,7 м.
З огляду на складність конструкції, рекомендується заздалегідь створити комп’ютерний об’ємний проєкт. У такому випадку можна переглянути кілька варіантів, які відрізняються загальною конструкцією, колірним рішенням, світлотехнічним оформленням і вибрати найкращий. Робити багаторівневу стелю, ґрунтуючись на малюнку чи фотографії, означає не використовувати всі можливості, які може надати така конструкція.

Переваги багаторівневої натяжної стелі

Про найголовнішу її перевагу ми вже згадували – чудовий, а часто просто вражаючий зовнішній вигляд. Така стеля кардинально змінить усе приміщення, зробить його більш ошатним, святковим. Крім того, за допомогою багаторівневої конструкції легко зонувати приміщення, виділяючи в ньому зону відпочинку, прийому їжі тощо.

Багаторівнева натяжна стеля

Тепер про інші переваги цієї конструкції:

  1. Добрі звуко- та теплоізоляційні властивості. Багаторівнева стеля – це як дво- або трикамерне вікно – і тепло відмінно утримує (на 60% більше тепла, ніж звичайна стеля), і шуму не дає проникнути в кімнату (розсіює до 90% звуків).
  2. Довговічність. Гарантія на такі стелі від 10 років. Але служать вони значно довше, не втрачаючи своєї привабливості, оскільки матеріали та фарби, які використовуються для них, стійкі до сонячних променів, добре витримують високі та низькі температури.
  3. Забезпечують відмінний захист від протікань згори. Але тут потрібне важливе уточнення. Багаторівнева конструкція буде добре захищати у тому випадку, якщо найвищий шар, безпосередньо прилеглий до стелі, буде цілісним (наприклад, як роблять для отримання 3D-зображення). Якщо це забезпечено, кращого захисту від води зверху не знайти.
  4. Відпадає потреба у вирівнюванні основної стелі. Завдяки цьому дещо зменшується різниця у вартості обробки стелі, наприклад, шпалерами або фарбою чи за допомогою натяжної стелі. До речі, якщо врахувати її значно більший термін експлуатації порівняно зі шпалерами або фарбою, то різниця у ціні зменшиться ще більше.
  5. Відсутність «мокрих» робіт під час монтажу, а отже, відсутність бруду. При цьому утворюється мінімум будівельного сміття.

Де встановлюють багаторівневу натяжну стелю

У принципі, в будь-якому приміщенні. Але враховуючи, що найбільший потенціал таких конструкцій розкривається у просторих кімнатах, найчастіше їх встановлюють у залах, вітальнях та спальнях. Якщо кухня великогабаритна, то таку стелю можна створити і в ній. Ще раз повторимося, багаторівнева натяжна стеля любить простір.
Звісно, вона помітно перевищує в ціні звичайні натяжні та підвісні стелі. Але, створивши її у себе, ви не пошкодуєте, отримавши таку красу.