Ecos Potolok

Сатинові натяжні стелі Київ та Київська область

Сатинові натяжні стелі

Сатинова натяжна стеля

Не варто думати, що цей вид натяжної стелі виконаний із сатину. З цією натуральною, але абсолютно непридатною для стельового покриття тканиною матеріал сатинової натяжної стелі поєднує лише схожа структура – переплетення ниток у них однакове.
Завдяки такій фактурі ця стельова конструкція має дві цінні якості, властиві тільки їй:

  • Вона має вигляд справжньої тканини, тобто виглядає яскраво та вишукано.
  • Вона має незвичну гру кольору, дуже оригінально відблискує, що створює ефект перламутру. Тобто під різним кутом і за різного освітлення вона виглядає по-різному.

Сатинова стеля за своїми світловідбивними властивостями займає проміжне положення між матовою та глянцевою поверхнею. Це дійсно золота середина. З одного боку, вона значно світліша за матову, а також цікаво відблискує. З іншого боку, на відміну від глянцю, вона не так сліпить і не має дзеркального ефекту. Для людей із консервативними поглядами цей вид покриття – найкращий варіант. Тепер докладніше про переваги сатинової стельової конструкції.

Переваги сатинової натяжної стелі

  1. Відмінні водоізоляційні властивості. У цьому натяжним стелям немає рівних. Сто кілограмів на квадратний метр витримує конструкція. Вона захистить вашу меблі, килими, побутову техніку від води, що ллється зверху. Потім її можна відкачати через невеликий непомітний отвір, і все буде так, наче потопу й не було. Звісно, натяжна конструкція не боїться і вологи знизу у вигляді конденсату, який часто утворюється на кухнях і у ванних кімнатах.
  2. Хороші тепло- та звукоізоляційні властивості. Така конструкція затримає у вашій квартирі на 60% більше тепла, ніж звичайна стеля, і пропустить до 90% звуків, що йдуть згори. Якщо врахувати, що на відміну від стін, стелю практично не утеплюють, і що тепле повітря має властивість підніматися вгору, хороші теплоізоляційні властивості натяжної стелі особливо цінні.
  3. Легкість догляду. Сатинове полотно не боїться вологого прибирання і його можна пилососити. Пропилососили, помили, і воно сяє, як нове.
  4. Тривалий термін експлуатації. Фарба і шпалери поступово вигоряють і потребують заміни. Підвісні конструкції також, але пізніше. А от сатинова натяжна стеля буде як нова і через 10 років! Тобто встановили у себе над головою цю красу і забули про неї на довгі роки.
  5. Забирає мінімум висоти порівняно з підвісними конструкціями. Зекономити можна від 40 до 60 міліметрів. При наших висотах стель це помітно.
  6. Екологічність. Різноманітні грибки, пліснява та інші шкідливі мікроорганізми не зможуть оселитися на гладкій поверхні сатинової стелі. Плюс нагадаємо, що за такою конструкцією дуже легко доглядати. Для кухні це взагалі незамінна якість.
  7. Простота створення. Натягнути таку конструкцію на стелю можна за 3-4 години. І без будь-якої мороки, сміття та бруду.
  8. Еластичність конструкції. Із сатинового полотна легко створити опуклу або увігнуту конструкцію, ефектно вигнути під світильник тощо. Підвісні конструкції на таке не здатні.
  9. Створює неповторну гру світла та перламутровий ефект.
  10. Освітлює темні приміщення.
  11. Завдяки тому, що за своїми відбивними властивостями сатинова поверхня займає проміжне положення між матовою та глянцевою, така стеля універсальна. Її можна встановлювати будь-де – на кухнях, у передпокоях, у залах і вітальнях будь-якої площі, спальнях і дитячих кімнатах. Відмінно виглядають сатинові конструкції і в офісних та адміністративних приміщеннях. Також, завдяки помірній відбивній здатності, нерідкі сатинові стелі з фотодруком, що на глянцевих поверхнях використовується дуже рідко.
  12. Доступна ціна. Вартість сатинової стелі порівнянна з матовою і нижча за глянцеву конструкцію. У принципі, вона співставна й із підвісними стелями. З оздобленням фарбою або шпалерами навіть не варто порівнювати. Звичайно, дорожче, але який чудовий зовнішній вигляд! І довговічність неспівставна.

Які сатинові стелі кращі

Визнаним лідером у цій галузі є французька продукція, особливо компанії BARRISOL, яка на ринку з 1976 року, фактично з моменту появи цього виду оздоблення стель. Окрім BARRISOL, зверніть увагу на інші французькі компанії – DRAKA, ALKOR, CTN. Ціна на французькі стелі від 200 грн/м2.
Німецькі стелі трохи поступаються французьким, але на 10-15% дешевші. Найбільш популярна у нас продукція компанії Descor.
Замикає трійку лідерів італійська продукція. Утім, все це доволі умовно, особливо якщо розглядати колірні рішення. У цьому відношенні італійців важко перевершити. Найбільш відомі стелі компанії Malpensa.